Adalar Web Tasarım

Adalar, İstanbul'da Web Tasarım ve Web Sitesi Geliştirme Şirketi


Saglamoglu.com, duyarlı web tasarımı, özel portallar ve mobil uygulama geliştirme dahil olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesi sunan İstanbul, Adalar, bölgesine uygun fiyatlı hizmet veren en iyi web sitesi tasarımı ve web geliştirme şirketidir. Saglamoglu.com uzun yıllardır üst düzey web uygulamaları ve profesyonel web portalları geliştirmeye devam ediyor. Başta büyükada olmak üzere her zaman özel iş ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş yüksek kaliteli ve performans odaklı web sitesi çözümleri sunuyoruz. Heybeli Ada ‘da şimdiye çeşitli iş alanlarına sahip firmalar için bir çok web sitesi uygulama projesini başarıyla tamamladık. Kınalı Ada ’da  E-Ticaret ve Seyahat alanlarında web uygulamaları oluşturduk. Burgaz Ada ’da her zaman en iyi özelliklere sahip, son derece kullanışlı web çözümleri geliştiriyoruz. Adalar bölgesinde geliştirdiğimiz web uygulamaları, kullanıcılarda görsel ve interaktif olarak izlenimler bırakmakta olup, bir çok şirketede gerçek fayda ve iş getirecek potansiyele sahiptir. 

Web Geliştirme İçin Neden Bizi Seçmelisiniz?


Adalar bölgesinde herhangi bir web geliştirme projesi için bizi tercih etmeniz için aşağıdaki nedenleri sunuyoruz:


Saglamoglu.com, potansiyel müşterileri ve dönüşümleri en üst düzeye çıkarmak için web siteleri ve web uygulamaları geliştirirken süreçlerin nasıl olması gerektiğini gayet iyi biliyor. 
Saglamoglu.com, tamamen profesyonel, deneyimli ve son derece yenilikçi bir ekibe sahiptir.
Her zaman tam planlı, zamana bağlı ve uluslararası düzeyde en iyi yazılım geliştirme ve proje yönetimi uygulamaları gibi süreçleri uyguluyoruz.
Web projesi üzerinde çalışmaya başlamadan önce, ilk olarak iş gereksinimleriniz, ihtiyaçlarınız, değerleriniz ve potansiyel müşterileriniz ve rakipleriniz hakkında tam ve kapsamlı bir araştırma yapıyoruz.
Web uygulama geliştirme ve dijital pazarlama konusunda oldukça deneyimli ekiplerimiz var.
Müşterilerimizin işlerini kesintisiz yürütebilmeleri için yaptığımız web geliştirme çalışmalarına destek paketleri dahilinde Teknik Destek sunuyoruz.
Web geliştiricilerinden oluşan deneyimli ve uzman ekibimiz sayesinde, Adalar bölgesinde web geliştirme hizmetlerimiz için oldukça rekabetçi fiyatlar sunmayı başarıyoruz.
Bu nedenle, Web Geliştirme ile ilgili herhangi bir gereksiniminiz varsa, o zaman bugün bizimle iletişime geçin, çünkü işinizi daha kullanışlı, popüler ve piyasada oldukça başarılı hale getirerek işinize kesinlikle daha fazla değer katacak yüksek kaliteli web çözümleri sunuyoruz.

 

Adalar Bölgesinde Hangi Mahallelerde Hizmet Veriyoruz

Büyükada Maden Mahallesi Web Tasarım
Büyükada maden mahallesinde uygun fiyatlı profesyonel web sitesi tasarım hizmetleri sunuyoruz. 

Büyükada Nizam Mahallesi Web Tasarım
Büyükada maden mahallesinde uygun fiyatlı profesyonel web sitesi tasarım hizmetleri sunuyoruz. 

Heybeliada Mahallesi Web Tasarım
Heybeliada mahallesinde uygun fiyatlı profesyonel web sitesi tasarım hizmetleri sunuyoruz. 

Kınalıada Mahallesi Web Tasarım
Kınalıada Mahallesinde uygun fiyatlı profesyonel web sitesi tasarım hizmetleri sunuyoruz. 

 

Adalar Web Sitesi Fiyatları

Adalar bölgesinde hizmet veren işletmeniz için web sitesi yaptırmak istiyorsunuz peki web sitesi fiyatları hakkında bir fikriniz yok ise sizleri bu konuda aydınlatmak istiyoruz. Web sitesi ücretlerini belirleyen bazı kriterler vardır. Örneğin statik değişmeyen içeriğe sahip bir web sayfasının fiyatı, çok daha kompleks içeriklere sahip bir web sitesi ile asla aynı olmayacaktır. Alacağınız hosting hizmeti de fiyatı belirleyen bir unsur olacaktır. Müşterilerimizden daha çok aşağıdaki sorular için bildirimler alıyoruz; 

1-) Adalar web sitesi fiyatı ne kadar ? 
2-) Heybeli Ada web sitesi fiyatı ne kadar ?
3-) Kınalı Ada web sitesi fiyatı ne kadar ?
4-) Burgaz Ada web sitesi fiyatı ne kadar ?
5-) Büyük Ada web sitesi fiyatı ne kadar ? 


Bu sorunun cevabını verebilmek için projeniz hakkında detaylı bilgi almamız gerekiyor. Müşterinin ihtiyacına göre web uygulaması tasarlar ve geliştiririz. Web uygulaması geliştiricilerimiz, PHP, Laravel, CodeIgniter, MySQL ve diğerleri gibi programlama teknolojilerinde uzun yıllara dayanan endüstri deneyimine sahiptir. Standart web sitesi paketlerimizin olduğu sayfaya bu link adresinden https://www.saglamoglu.com/paket-kategori/web-sitesi-paketleri ulaşabilirsiniz.

Web sitesi ücretiniz nedir ?

Web sitesi paketlerimiz genellikle 600 TL - 2500 TL arasında değişmektedir. Ancak bu gerçekten ne tür bir web sitesine ihtiyacınız olduğuna bağlıdır.

Hangi ödeme şekillerini kabul ediyorsunuz ?

Ödemelerinizi web sitemiz üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında Havale / EFT banka ve kredi kartlarını 'da kabul ediyoruz.

Bir web sitesi kurmak ne kadar sürer?

Her proje farklıdır, ancak ortalama olarak 2 ila 5 gün içinde müşterilerimize web sitelerini teslim ediyoruz. Bu zaman çizelgesi, içerikler ve revizyonlarla ne kadar proaktif olduğunuza bağlı olarak daha uzun veya daha kısa olabilir.

Web sitesi oluştururken nasıl iletişim kuracağız ?

Birlikte çalışmaya başlamadan önce, projeyi tartışmak için sizlerle bir araya geleceğiz. Projeye başladıktan sonra, iletişimin çoğunu telefon üzerinden gerçekleştiriyor olacağız.

Web sitesi içerikleri için müşterilerden beklentileriniz nedir ?

Gerçekten ne tür bir web sitesi istediğinize bağlı. Birlikte çalışmaya başlamadan önce bunu yüz yüze yapacağımız görüşmelerde ele alacağız. Web sitesi içeriklerini oluştururken genel olarak müşterilerden beklentilerimiz;

  • Sizin ve ekibinizin görüntüleri
  • İş yerinizin görüntüleri
  • Web sitesi içeriği, örneğin metin, PDF'ler vb.
  • Personel Profilleri
  • Web sitesine eklemek istediğiniz videolar
  • Mevcut web sitenize giriş bilgileri
  • Bunların bir kısmı zaten mevcut web sitesinde olabilir ve bu durumda yeni siteye aktarılabilir.

Yorum (0)
Yorum Yap