Video Tanıtım

Video Tanıtım Hizmetlerimiz

Prodüksiyon ekiplerimiz, kurgu/montaj stüdyolarında seslendirilmiş ve tüm filtreleme aşamalardan geçirilmiş videolarınızı yayın öncesinde sizlerin de onayını aldıktan sonra FULL HD formatlarda sosyal medya'da, web sitenizde veya başlıca TV8 int, ATV, STAR TV, FOX gibi TV kanallarında yayına sunmaktadır.  

İşletmenizle ilgili ürün tanıtımları, reklam filmleri, kurumsal filmler ve eğitim videoları gibi yenilikçi fikir gerektiren işler konusunda profesyonel ekiplerimiz işletmenizi markalaştırmak için gerekli tüm adımları gerçekleştirmektedir. 

Bir video film kurgusu, ister tanıtım filmi olsun ister reklam filmi prodüksiyonu olsun ancak profesyonel ekip çalışması ve teknik bilgi ile gerçekleştirilmektedir. Sunucularımız konusunda uzman yıllardır bu işi yapan televizyonlarda sunuculuk tecrübesine sahip uzmanlardan oluşmaktadır.

Daha Fazlasını İsteyin

Üretim sürecinin tüm bölümlerini idare edebilecek kapasiteye sahip, imajımıza uyarlanmış son derece yaratıcı bir ekibe sahibiz.  En rekabetçi bütçeyle tanıtım filmi veya ürün tanıtımı konusunda uzmanız.

Şimdiye kadar bir çok projede yapımcı ve hat yapımcısı olarak çok başarılı projeler yaptık ve birçok müşterimize tek noktadan hedef koordinasyonları sağladık. Projelerimiz arasında TV ve dijital pazar için reklamlar, YouTube viral videoları, kısa filmler, müzik videoları, belgeseller, ürün çekimleri, katalog çekimleri ve takvim çekimleri vs. yer almaktadır.

Bize sadece aklınızdaki bütçeyi söyleyin ve videoyu sizin için aynı bütçede yapalım.

Uygun Fiyatlı

Her projenin kendine özgü bir dizi hedefi, özel gereksinimleri olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, yaratıcı projelerimizi hazırlarken bütçenizi ve son teslim tarihlerini göz önünde bulunduruyoruz. Kaliteli sonuçlar bizim en büyük önceliğimiz olduğundan ve bu da en rekabetçi maliyetle en yüksek standartları garanti ettiğimiz anlamına gelmektedir.

Amacımız, müşterimizin vizyonunu etkili bir şekilde yansıtan gerçekten sanatsal özellikli içerik sunmaktır.

Daha önce yaptığımız işlere ait örnek çalışmalarımızı buradan görüntüleyebilirsiniz.

 

 

 

Yorum (0)
Yorum Yap