Hosting Hizmetleri

Web Sitesi Barındırma

Saglamoglu.com olarak hosting hizmeti verdiğimiz cloud tabanlı sunucuları Türkiye 'nin en iyi veri merkezi alt yapısına sahip olan Premier DC (Sadece Hosting) üzerinde barındırmaktadır. Sektörde edindiğimiz tecrübeler ve sahip olduğumuz güçlü altyapımız ile hosting alanında "%99,9" oranında "Uptime" garantisi veriyoruz. Tüm Hosting sunucularımız sanallaştırma teknolojisine sahip SSD diskler üzerinden hizmet vermektedir. Müşterilerimize %100 yönetilebilir direct admin panel arayüzü vermekteyiz. Bu panel ile hizmet aldığınız hosting üzerinde %100 tam erişim hakkına sahip olursunuz. 

Panelimiz üzerinden Softaculous ile tek tıkla 250'den fazla scripti anında kurup aktif edebilirsiniz. 

Sizinle Büyüyoruz

Saglamoglu.com her büyüklükteki şirket için yüksek kaliteli uygun fiyatlı web barındırma ve hosting hizmetleri sağlar. Web sitenizi, işinizi önemseyen yenilikçi, güvenilir ve hızlı bir web barındırma şirketi ile barındırın.

Sizin başarınız bizim başarımızdır ve web sitenizde başarılı olmanıza yardımcı olmak için elimizden geleni yapıyoruz. İhtiyaçlarınızı karşılamak için her zaman fazladan çaba sarf ediyoruz ve bu nedenle bir çok farklı sektörden olumlu referanslar alıyoruz. Sunucularımız hızlı ve güvenilirdir; her zaman en son teknolojiyi kullanırız.

Sunucumuzu ve hizmetlerimizi test etmek için ÜCRETSİZ 1GB Linux barındırma dahil olmak üzere çok çeşitli web barındırma planlarımız mevcuttur .

Sitem için ücretsiz bir SSL sertifikası alacak mıyım?

Evet, tüm paketlerimizle birlikte kesinlikle ücretsiz bir SSL sertifikası veriyoruz.

Alan adım başka bir firmada hosting hizmetini sizden alabilir miyim ?

Evet, alan adı firmanız üzerindeki isim sunucularını bize yönlendirerek hosting hizmetini bizden alabilirsiniz. Güncel isim sunucularımız ns1.saglamoglu.com ve ns2.saglamoglu.com. NS kayıtlarını değiştirecek teknik bilgiye sahip değilseniz uzman personellerimiz bu işlemi ücretsiz yapmaktadır.   

Web sitem güvende olacak mı?

Tüm kullanıcıların en çok sorduğu sorulardan biridir. Saglamoglu.com 'da güvenlik, mevcut benzersiz özelliklerden biridir. Tarafımızdan sağlanan web barındırma hizmetlerinin güvenli olmasından gururlu ve eminiz.

E-posta hesapları için sınır ne olacak?

Tüm paketlerimizde e-posta hesapları için herhangi bir sınırlama yoktur.  Size sunulan hizmetlerde herhangi bir kısıtlama olmaksızın kullanabileceksiniz.

Web barındırma hizmetleri için ne kadar indirim sağlıyorsunuz?

Sitemizde belirtilen maliyet üzerinden dönemsel olarak % 50'ye varan indirimler sağlıyoruz. Kampanya ve fırsatlarımızla ilgili bizleri ziyaret etmeyi unutmayınız

Ne tür PHP / MySQL sürümü desteklenir?

PHP ve MySQL veritabanının tüm gelişmiş sürümlerini destekliyoruz. Şu andan itibaren (Kasım 2020), PHP 7.4 ve MySQL 5.6 desteklenmektedir.

Paketleriniz, WordPress, Drupal, Opencart, Joomla ve diğer CMS'leri destekliyor mu ?

Evet, Web barındırma paketleri hemen hemen tüm açık kaynaklı PHP tabanlı web uygulamalarını destekler. Panelimiz üzerinden Softaculous ile tek tıkla 250'den fazla scripti anında kurup aktif edebilirsiniz. 

Yorum (0)
Yorum Yap