Bulut Santral

Kobilerin Gelişme Zamanı Geldi

İşletmeniz nasıl yayılırsa yayılsın, daha hızlı iletişim kurmanıza ve daha akıllı işbirliği yapmanıza olanak tanıyan Bulut Tabanlı Ses Platformu ile işinizi güçlendirin. Bulut Ses Platformuna geçiş basit ve sorunsuzdur.

Bulut Telefon Çözümleri

Bulut telefon, her büyüklükteki işletmeye iş iletişimi çözümü sağlar. Geleneksel PBX sistemlerinizi SIFIR Maliyetle buluta taşıyan SaaS tabanlı çözümlerdir, bu, kaliteden ödün vermeden iş çağrılarını yönetmenin en iyi yoludur. 

Dünya çapındaki işletmeler artık çağrı yönlendirme, çağrı yönlendirme, çağrı kaydetme vb. İçin bulut tabanlı Sanal PBX Telefon Sistemini kullanıyor ve bu da organizasyonun satış ve pazarlamasında büyük ölçüde yardımcı oluyor. Esnekliği ve olağanüstü özellikleri nedeniyle, Bulut PBX çok kısa sürede büyük bir hit oldu.

Bulut Santral (PBX) nedir ?

Bulut PBX, fiziksel PBX'inizin veri merkezimizde barındırıldığı SaaS tabanlı bir modeldir. Bu, dünyadaki işletmeler için en başarılı modeldir.
İşletmenin kaç kullanıcısı olabilir ? Bulut telefonu, kullandıkça öde modelidir ve istediğiniz kadar kullanıcıya sahip olabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuzda kullanıcı ekleyebilir / silebilirsiniz.
 

İşletmeniz İçin 0850'li numaralar

Kartvizitinizde kurumsal numaranız olsun istemez misiniz ? İşletmenize özel 0850'li numara tahsisi ve Bulut Santral Hizmetleri sunuyoruz.  

 

Yorum (0)
Yorum Yap